Je bent hier: Home Teams Heren 1 Mededelingen De Meppeler Courant bordsponsor Red Giants

Red Giants

Advertentie

De Meppeler Courant bordsponsor Red Giants

E-mail Afdrukken

 

 

Dé krant die ons voorziet van het regionale (sport)nieuws en sponsor van het eerste uur heeft besloten om onze club ook in de komende seizoenen te steunen. Dit kwamen Gerrie Kreuze (Boom Uitgevers) en de sponsorcommissie gisteren overeen. De Meppeler Courant is, zoals gezegd, al vanaf de oprichting nauw betrokken bij de club en is zelfs in de jaren 90 nog een poos hoofdsponsor geweest. Dit was in de tijd van de weg terug naar de top van het amateurbasketbal.
Daarna is de krant altijd betrokken geweest. Of dit nu was middels mooie reportages, het uitbrengen van maar liefst twee boeken over onze club (waar zij het drukwerk voor verzorgden) of het aankondigen van onze wedstrijden, altijd was de krant erbij.
Wij zijn dan ook blij dat we ook de komende jaren kunnen rekenen op deze steun.

 

Laatste aanpassing ( donderdag 18 augustus 2016 08:43 )